אור חדש

"כל הבדיקות חזרו וכל הגוף שלה נקי לגמרי מגידולים"

יומיים אחרי שקיבלתי את התפילין החדשות, בדיוק כשאני מסיים להניח ומגלגל אותן, אני מקבל שיחה מהפרופסור של אמא שלי שמבשר לי את בשורת חיי שאחרי הניתוח שהיא עברה כל הבדיקות חזרו וכל הגוף שלה נקי לגמרי מגידולים והיא ממש לקראת הניצחון של המחלה הארורה הזאת...

יום אחד התקשר אלי הרב יהושע כ"ץ, רבה של העיר מעלה אדומים, ואמר שיש בקהילה שלו בחור מתחזק שרוצה להתחיל להניח תפילין והוא מבקש תפילין מהודרות. הרב ביקש ממני לעזור לדאוג לבחור, וכמובן שמיד דאגתי לו לתפילין חדשות ומהודרות במיוחד ושלחתי אותן אליו למעלה אדומים. לאחר כמה ימים האמא של מושיקו התקשרה אלי כדי להודות לי על התפילין וגם מושיקו ביקש להודות לי באופן וסיפר לי את הסיפור המרגש הבא. ביקשתי ממנו שיכתוב בעצמו את הסיפור וישלח לי. להלן הסיפור, לא נגעתי.

"שמי משה ויש לי סיפור מיוחד לספר.

אני בשנות העשרים לחיי, ובין היתר ילד יחיד לאם חד הורית. אחרי הצבא יצאתי לטיול הגדול שלי ובמהלך הטיול אמא שלי גילתה שהיא חולה במחלה הנוראית והחלה בטיפולים. היא החליטה לא לספר לי על המחלה עד שאני אחזור לארץ אחרי הטיול.

אחרי שהגעתי לארץ אמא שלי סיפרה לי את הבשורה הקשה, והדבר הראשון שעשיתי זה לקבל על עצמי לחזור להניח תפילין, אחרי שהרבה לא הנחתי. כשהרב שלי, הרב יהושע כ"ץ, שמע את זה הוא יצר קשר עם הרב עמיחי שדאג לי לזוג תפילין מהודרות מאוד ושלח אותם אלי.

יומיים אחרי שקיבלתי את התפילין החדשות, בדיוק כשאני מסיים להניח ומגלגל אותן, אני מקבל שיחה מהפרופסור של אמא שלי שמבשר לי את בשורת חיי שאחרי הניתוח שהיא עברה כל הבדיקות חזרו וכל הגוף שלה נקי לגמרי מגידולים והיא ממש לקראת הניצחון של המחלה הארורה הזאת, ואני בהתרגשות בבית רץ לאמא שלי עם התפילין ביד זה בגלל התפילין החדשות זה בגלל התפילין החדשות…"

אין ספק שקיבלתי זכות גדולה ליהנות ולהניח בתפילין הללו ואני מודה לכל הפועלים בדבר ובעשייה הקדושה הזאת.