אור חדש

"חיפשתי תפילין ובאת לי מהשמיים"

"תודה רבה על המצווה הענקית שאתה עושה! חיפשתי תפילין ובאת לי מהשמיים..."

לפני כמה זמן התקשרתי לחברה כדי לרכוש מוצר מסוים, ובמהלך שיחת טלפון עם איש מכירות התברר לו שאני עוסק בתפילין. הוא סיפר שהוא אדם דתי, ואיתו יחד בצוות המכירות יש בחור שמגיע אליו כל יום ומניח את התפילין שלו. הוא שאל אם אוכל לעזור לבחור, כדי שיהיו תפילין משלו. כמובן שאמרתי שאעזור בשמחה ושהבחור מוזמן להתקשר אלי.

אחרי חמש דקות הבחור התקשר והציג את עצמו, יותם מרמת גן, ואמר שהוא ישמח לקבל תפילין כדי שיוכל להניח כל יום, וכבר לא נעים לו מהחבר מצוות המכירות וגם בסופי שבוע ובחופשות, כשהוא לא פוגש את החבר בעבודה, הוא לא מניח תפילין.

קבענו להיפגש בעוד יומיים ואי"ה אמסור לו את התפילין. אחרי חמש דקות יותם התקשר שוב וסיפר שבזמן שהוא דיבר איתי חבר נוסף מהצוות שלו, דור, הקשיב לשיחה ואמר שגם הוא ישמח לקבל תפילין כדי להניח מדי יום. יותם הוסיף, שהוא כלל לא ידע שדור רוצה להניח תפילין ושאל אם נוכל לעזור גם לו. בס"ד לאחר יומיים, פגשתי את יותם ומסרתי לו שני זוגות תפילין אחד עבורו ואחד עבור דור.

יותם מאד שמח על ומסר את התפילין לדור שכתב לי בהודעה: "תודה רבה על המצווה הענקית שאתה עושה! חיפשתי תפילין ובאת לי מהשמיים…"